Patroller to pojazd będący wersją Bazy na 18 kołach. Należy do drużyny Psiego Patrolu, w serialu pojawił się w odcinku Nowy Piesek.

Jak wygląda Patroller

Pojazd w przeważającej części jest szary, ma czerwony dach, pod którym biegnie wokół całego pojazdu szeroki niebieski pas. Nadkola są w kolorze turkusowym z żółtymi cienkimi paseczkami oddzielającymi kolor turkusowy od szarej części Patroller’a. Z przodu, na dachu, auto ma cztery duże reflektory, nieco niżej, pod oknem, małe logo Psiego Patrolu. Drugie logo, o wiele większe od tego z przodu mieści się z boku Patroller’a. Pojazd posiada otwierane drzwi boczne, którymi wychodzą szczeniaki i Ryder oraz otwieraną, dużą klapę z tyłu, po której mogą zjeżdżać i wjeżdżać pojazdy piesków. Tylna część dachu odsuwa się specjalnie dla Skye, która może wlecieć do wnętrza pojazdu helikopterem.

 

Wnętrze Patroller’a

Patroller posiada wiele takich samych funkcji jak Baza. Na rozsuwanych drzwiach znajduje się duży ekran, za pomocą którego drużyna Psiego Patrolu porozumiewa się pomiędzy sobą i dowiaduje się o zdarzeniach w Adventure Bay, które wymagają interwencji szczeniąt.

Dwa turkusowe rzędy siedzeń przeznaczone zostały dla piesków, a na dwóch siedzeniach z przodu siedzą Ryder i Robbo Pies, kierowca Patroller’a.

Pieski mają dla siebie w pojeździe kącik zabaw i automat z przysmakami.

Z tyłu pojazdu znajduje się obrotowa maszyna z platformami do garażowania pojazdów działająca podobnie do koła młyńskiego. 

 

Zdjęcia Pattroler’a

Ekran Patroller

Ekran Patroller

Robbo Pies Patroller

Robbo Pies Patroller

Turkusowe siedzenie dla piesków

Turkusowe siedzenie dla piesków

Otwierana tylna klapa i mechanizm obrotowy da pojazów

Otwierana tylna klapa i mechanizm obrotowy da pojazów

Otwierane boczne drzwi

Otwierane boczne drzwi