Każdy piesek posiada swój pojazd, który wykorzystywany jest w misjach ratowniczych. Pojazdy mają swoje charakterystyczne cechy wynikające z zadań, do których zostały przeznaczone. Swój pojazd ma także Ryder, przewodnik piesków. 

Cała drużyna porusza się dużym pojazdem na osiemnastu kołach – Patroller’em.

Pojazdy oprócz tego, że służą w akcjach ratowniczych, potrafią transformować się w psie budy.

Niektóre pojazdy spełniają więcej niż dwie funkcje, na przykład wóz strażacki Marshall’a potrafi zamienić się w ambulans. 

 

Patroller

Patroller jest czymś w rodzaju bazy na kołach, spełnia takie same funkcje, przewozi drużynę Psiego Patrolu i pojazdy wszystkich szczeniąt i Ryder’a.

 

 

 

 

 

 

Pojazd Ryder’a

Chłopiec jeździ quadem, który w zależności od miejsca misji ratowniczej, może przekształcić się w poduszkowiec lub w skuter śnieżny.

Numer jego pojazdu to 01.

Pojazd Ryder'a Psi PatrolRyder - przewodnik drużyny piesków

 

 

Pojazd i buda Marshall’a

Pojazd Marshall’a to wóz strażacki wyposażony w drabinę i armatkę wodną; potrafi zmienić się w psią budę. Począwszy od odcinka Pieski ratują Jake’a, samochód ten potrafi zmieniać się w ambulans i uczestniczy w akcjach wymagających pomocy medycznej. Wówczas piesek używa noszy, termometru i stetoskopu.

Numer jego pojazdu to 03.

 

 

 

 

 

 

 

Pojazd i buda Chase’a

Jego pojazd to niebieski wóz policyjny wyposażony w cztery pachołki; potrafi on zmieniać się w psią budę. Ponadto, od kiedy Chase został szpiegiem, pojazd zyskał katapultę, komputer, antenę satelitarną i dron sterowany pilotem.

Numer pojazdu to 02.

 

 

 

 

 

 

 

Pojazd i buda Rubble’a

Pojazd Rubble’a to spychacz z dwoma wiertłami na gąsienicach.

Numer jego pojazdu to 06.

 

 

 

 

 

 

 

Pojazd i buda Rocky’ego

Pojazd Rocky’ego to zielony eko – wóz przeznaczony do recyklingu różnych rzeczy. Wóz służy również jako miejsce do przechowywania przedmiotów, których szczeniaczek będzie mógł użyć w czasie akcji ratowniczych.

Z przodu pojazd wyposażony jest w dwie paleto – ładowarki, dzięki którym Rocky może podnosić ciężkie rzeczy i ładować je do środka.

Numer jego pojazdu to 05.

 

 

 

 

 

 

 

Pojazd i buda Skye

Jej pojazd to różowo – szary helikopter, który posiada z tyłu specjalną, wciąganą linę do mocowania i przenoszenia różnych rzeczy z miejsca na miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

Pojazd i buda Zuma’y

Szczeniak pływa na poduszkowcu, który potrafi zmienić się w łódź podwodną. Na co dzień pojazd używany jest jako dom – buda dla pieska.

 

 

 

 

 

 

 

Pojazd i buda Everest

Pojazd pieska to pług śnieżny w kolorach turkusowo – żółto – srebrnym; potrafi on zmieniać się w psią budę. Z tyłu, pług ma specjalną komorę, w której przechowywane są sanki ratunkowe i inny sprzęt medyczny niezbędny do ratowania i transportowania potrzebujących osób lub zwierząt. Z przodu, pług posiada silny chwytak służący do przenoszenia ciężkich przedmiotów, na przykład zwalonych drzew.

Numer pojazdu to 09.