Kim jest Rocky

To wielki fan recyklingu, eko – szczeniak.

Uwielbia kolor zielony, wszystko co tylko możliwe zbiera i przerabia. Ze starych rzeczy robi nowe. Ma tysiące pomysłów na wykorzystanie zużytych przedmiotów. 

Do recyklingu używa swojego pojazdu i plecaka.

Jest bardzo sprytnym i szybkim pieskiem. Cierpi na hydrofobię, czyli panicznie boi się wody. Niekiedy próbuje pokonać swój lęk, ale jeszcze mu się to nie udało.

Jego najlepszym przyjacielem jest Marshall.

 


Rocky, Psi PatrolJak wygląda Rocky

To mieszaniec, kundelek.

Ma szarą sierść, białe łapki, końcówkę ogona i część pyszczka. Wokół lewego oka piesek ma niebieską, okrągłą obwódkę, jego oczy są koloru pomarańczowo – brązowego, ma brązowy nos i klapnięte prawe ucho.

 

 

 

 

 

Jakim pojazdem jeździ Rocky

Pojazd Rocky’ego to zielony eko – wóz przeznaczony do recyklingu różnych rzeczy. Wóz służy również jako miejsce do przechowywania przedmiotów, których szczeniaczek będzie mógł użyć w czasie akcji ratowniczych.

Z przodu pojazd wyposażony jest w dwie paleto – ładowarki, dzięki którym Rocky może podnosić ciężkie rzeczy i ładować je do środka.

Numer jego pojazdu to 05.

Pojazd do recyklingu, Psi Patrol

Pojazd do recyklingu, Psi Patrol

Dom - buda, Psi Patrol

Dom Rocky’ego – buda, Psi Patrol

 

 

 

 

 

 

 

Gadżety Rocky’ego

Każdy piesek ma obrożę z zawieszoną na niej odznaką z typowym tylko dla niego znaczkiem. Znaczek na odznace Rocky’ego to symbol recyklingu składający się z trzech kręcących się strzałek. Dodatkowo, odznaka ma specjalny mechanizm, który pozwala kontaktować się z innymi członkami Psiego Patrolu, z Ryder’em i z Wieżą Kontrolną.

Piesek posiada również zielony plecak, w którym przechowuje przydatne w misjach przedmioty, takie jak śrubokręt, kleszcze do chwytania różnych rzeczy i klej, co ciekawe, pobierany automatycznie na szczekanie pieska.

Więcej zdjęć    Zabawki z bajki     Kolorowanki z bajki

Plecak z wkrętakiem i z kleszczami, Psi Patrol

Plecak z wkrętakiem i z kleszczami, Psi Patrol

Tarcza Rublle'a z symbolem recyklingu, Psi Patrol

Odznaka Rocky’ego z symbolem recyklingu, Psi Patrol