Bohaterowie_Psi_Patrol_Ryder
Kim jest Ryder

To 10 – letni chłopiec, jest przewodnikiem i liderem Psiego Patrolu, drużyny sześciu piesków. Chłopiec planuje i kieruje akcjami ratowniczymi w niewielkim miasteczku Adventure Bay.

Jest niezwykle odpowiedzialny, bardzo odważny, inteligentny, dobrze zorganizowany, cierpliwy i opanowany. Cechy te pozwalają mu być znakomitym przywódcą i sprawiają, że psia ekipa ufa mu bez zarzutu i zawsze posłusznie wykonuje jego polecenia.Trenował każdego pieska, dla każdego też wymyślił charakterystyczny gadżet, pojazd i znak rozpoznawczy na tarczy.

W czasie akcji ratowniczych zachowuje się jak prawdziwy szef, rozdziela zadania i pilnuje, aby wszystko przebiegało bez zarzutu. Zna rozwiązanie każdego problemu i zawsze wie którego szczeniaka wysłać z misją.

Dojrzałość chłopca nie przeszkadza mu w zabawie, kiedy to jest wesoły i żartobliwy.

 

Jak wygląda Ryder

Chłopiec ma brązowe włosy uczesane na „jeża” i brązowe oczy. Na co dzień ubrany jest w czerwono – biało – żółto – niebieską kamizelkę, pod którą nosi białą koszulkę z długimi rękawami oraz niebieskie spodnie i biało – niebieskie buty.

W czasie akcji ratowniczych nosi kurtkę w takich samych kolorach jak kamizelka, a podczas wodnych akcji ubiera się w kombinezon nurka w kolorach kamizelki.

Ryder w codziennym stroju

W codziennym stroju

Ryder w stroju nurka

W stroju nurka

W stroju zakładanym w czasie misji naziemnych

W stroju zakładanym w czasie misji naziemnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojazd Ryder'a Psi Patrol

Pojazd Ryder’a Psi Patrol

Jakim pojazdem jeździ Ryder

Chłopiec jeździ quadem, który w zależności od miejsca misji ratowniczej, może przekształcić się w poduszkowiec lub w skuter śnieżny.

Numer jego pojazdu to 01.

 

 

 

iPad Ryder'a

iPad

Gadżety Ryder’a

Najbardziej znanym i często używanym w bajce gadżetem Ryder’a jest PUP-PAD. Wyglądem przypomina normalny iPad, posiada takie same funkcje jak telefon oraz jest synchronizowany z obrożami wszystkich sześciu piesków.

Pup-pad posiada specjalny, przesuwany mechanizm, którego chłopiec używa gdy chce skontaktować się z wieżą kontrolną lub samochodem patrolowym.

 

 

 

Więcej zdjęć     Zabawki z bajki     Kolorowanki z bajki