Kim jest Skye

To piesek – dziewczynka latający różowym helikopterem.

Bierze udział w misjach powietrznych latając helikopterem lub na skrzydłach ukrytych w różowym plecaku. Potrafi z wdziękiem lądować. Jest najmniejszym ze wszystkich piesków i pojawiła się w psiej drużynie jako pierwsza dziewczynka.

Ma znakomitą pamięć i jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Ciągle z uśmiechem i radością próbuje czegoś nowego. Uwielbia bawić się ze swoimi kolegami, pieskami z Psiego Patrolu. Wciąż w zabawie konkuruje z Zumą. Jest świetną tancerką i ma niesamowitą umiejętność wykonywania salta w tył zarówno stojąc na ziemi jaki i latając.

Jej ulubionym kolorem jest różowy.

 

Jak wygląda Skye

Skye to mieszaniec dwóch ras: cocker spaniel i pudel.

Ma złotą sierść, a nogi, pyszczek i brzuszek białe. Wokół różowych oczu ma beżowe obwódki, brwi i rzęsy są brązowe, również brązowy jest mały nosek. Ogon uszy, a także grzywka są puszyste.

 

 

 

 

 

Jakim pojazdem jeździ Skye

Jej pojazd to różowo – szary helikopter, który posiada z tyłu specjalną, wciąganą linę do mocowania i przenoszenia różnych rzeczy z miejsca na miejsce.

 

Helikopter, Psi Patrol

Różowo – szary helikopter, Psi Patrol

Dom - buda, Psi Patrol

Dom – buda, Psi Patrol

 

 

 

 

 

 

 

Gadżety Skye

Każdy piesek ma obrożę z zawieszoną na niej odznaką z typowym tylko dla niego znaczkiem. Znaczek na odznace Skye to śmigło. Dodatkowo, odznaka ma specjalny mechanizm, który pozwala kontaktować się z innymi członkami Psiego Patrolu, z Ryder’em i z Wieżą Kontrolną.

Plecak Skye posiada ukryte wewnątrz skrzydła, które wysuwają się w odpowiedzi na szczekanie pieska. Dodatkowo Skye ma różowe gogle z soczewkami działającymi tak, jak lornetka.

Więcej zdjęć     Zabawki z bajki     Kolorowanki z bajki

Rozpostarte skrzydła, Psi Patrol

Rozpostarte skrzydła, Psi Patrol

Gogle, Psi Patrol

Różowe gogle z funkcją lornetki, Psi Patrol

Tarcza Skye ze śmigłem, Psi Patrol

Odznaka Skye ze śmigłem, Psi Patrol

Latający piesek

Piesek latający na skrzydłach wysuniętych z różowego plecaka